آکادمی شیرپوینت ایران
آموزش آکادمیک خانه > آموزش آکادمیک

آموزش آکادمیک

آموزش آکادمیک

آموزش های آکادمیک و اصولی، کلید توسعه پایدار می باشد. هیچ ابزار و زیرساختی بدون فرهنگ سازی و آموزش مناسب و منطبق نمودن فرآیندها به صورت صحیح اجرایی نمی گردد. این موضوع یکی از موضوعات مورد توجه در پیاده سازی سیستم ها در کشورهای توسعه یافته می باشد. آکادمی شیرپوینت ایران با تکیه بر آموزش منطق با مشاغل حرفه ای ضمن ارائه آموزش ها و کارگاه های متناسب با نیازمندیهای سازمان، با برگزاری سمینارهای آموزشی تخصصی می تواند سازمان ها را در فرهنگ سازی مناسب یاری دهد.


آموزش آکادمیک

در صورتی که مایل هستید از اخبار سمینارها، دوره ها و کارگاه های آموزشی مطلع شوید لطفا ثبت نام نمایید

مسیر آموزش

مسیر آموزشی ما با توجه به موارد زیر مشخص شده است:

  • آموزش یک تخصص در هر مرحله آموزشی
  • به کارگیری متدهای موثر آموزشی در ایران
  • پاسخگویی به نیازهای واقعی آموزشی افراد و سازمان ها
  • به کارگیری تجارب آموزشی مدرسین آکادمی شیرپوینت ایران
  • منطبق با حوزه های تخصص ها و شغلی موجود در دنیا در حوزه شیرپوینت

مسیر آموزش شیرپوینت

دوره های موجود در این مسیر آموزشی به صورت زیر ارائه شده است. پیشنهاد آکادمی شیرپوینت دریافت مشاوره آموزشی برای تشخیص نیاز آموزشی و انتخاب صحیح مسیر می باشد. در زیر خلاصه ای از هر مسیر ارائه شده است.


A مسیر A: این مسیر برای کاربر شیرپوینت طراحی شده است. دانش آموخته این دوره قادر خواهد بود از امکانات شیرپوینت و اجزای پایه مایکروسافت آفیس به درستی استفاده نماید.

B مسیر B: این مسیر برای سرپرست حرفه ای سایت طراحی شده است. دانش آموخته این دوره توانایی طراحی و پیاده سازی راهکارهای سازمانی منطبق با امکانات سایت های شیرپوینت را به دست می آورد.

C مسیر C: پیش نیاز این مسیر B می باشد. این مسیر برای مدیر ارشد شیرپوینت طراحی شده است. نصب، پیکره بندی، راه اندازی سرویس های شیرپوینت و کار نمودن با امکانات حرفه ای شیرپوینت از جمله توانایی های افرادی است که ابن دوره را به پایان می رسانند.

E مسیر E: پیش نیاز این مسیر B می باشد. استفاده از امکانات SharePoint Designer و InfoPath برای طراحی گردش کارهای حرفه ای تر و فرم های پیچیده تر وجه تمایز دانش آموخته این دوره می باشد.

R مسیر R: پیش نیاز این مسیر B و دانش HTML می باشد. سایت آکادمی شیرپوینت ایران نمونه عملی تغییر ظاهر شیرپوینت و برندینگ سایت می باشد. دانش آموخته این دوره توانایی متفاوتی در کار با صفحات و برندینگ شیرپوینت خواهد داشت.

I مسیر I: پیش نیاز این مسیر B و تجربه عملی کار با SQLServer می باشد. دانش آموخته این دوره توانایی ساخت داشبوردهای اطلاعاتی و سایر امکانات هوش تجاری در شیرپوینت را پیدا خواهد نمود.

D مسیرD: پیش نیاز این مسیر C و تجربه عملی کار با Net. می باشد. بسیاری از افراد و شرکت ها در دنیا مشغول توسعه امکانات شیرپوینت از طریق اضافه نمودن امکانات، راه حل ها و امکانات جانبی، هستند. دانش آموخته این مسیر در این مسیر وارد خواهد شد.

H مسیرH: پیش نیاز این مسیر C و تجربه عملی کار با شیرپوینت می باشد. همانطور که پیش از ساخت یک برج نیاز به طرح کلی و ارائه نقشه های زیرساخت و معماری هر طبقه می باشد، در شیرپوینت نیز این کار توسط آرشیتکت حرفه ای شیرپوینت تهیه و تدوین می گردد.

P مسیرP: پراجکت سرور یک راهکار مدیریت پروژه سازمانی تحت وب بوده که از سوی شرکت مایکروسافت ارائه شده است. این راهکار از شیرپوینت به عنوان بستر نرم افزاری استفاده می نماید. شرکت مایکروسافت قابلیت های نرم افزار MSP را با پراجکت سرور توسعه داده است. پراجکت سرور2016 دارای قابلیت ها و ویژگی های جدیدی در شیرپوینت 2016 است.

مشاغل حرفه ای شیرپوینت

مشاغل حرفه ای شیرپوینت

مشاغل حرفه ای شیرپوینت

مشاغل حرفه ای شیرپوینت

به دلیل گستردگی امکانات و توانمندیهای زیرساخت شیرپوینت در دنیا، تخصص های مختلفی را برای شیرپوینت در نظر گرفته اند. تا کنون در ایران آموزش های ارائه شده تلفیقی از آموزش های مدیریت و پیکره بندی شیرپوینت برای تمامی مخاطبین بوده است. آکادمی شیرپوینت ایران با درک نیازهای متفاوت، نسبت به ارائه آموزش های تخصصی در قالب مشاغل حرفه ای شیرپوینت نموده است.

مسیر عنوان تخصص
A کاربر شیرپوینت
B سرپرست حرفه ای سایت
C مدیر ارشد شیرپوینت
E طرح حرفه ای فرم و گردش کار
R متخصص برندینگ شیرپوینت
I متخصص هوش تجاری
D متخصص توسعه شیرپوینت
H آرشیتکت حرفه ای شیرپوینت
P پراجکت سرور